fbpx
Siłownia w stęszewie zmiany

Zmiany w naszym KLUBIE!


Drodzy  klubowicze cały czas zmieniamy się dla Was.
Chcemy podsumować zmiany, które już udało się nam wprowadzić od początku powstania klubu i to tylko dzięki wam, ale również pokazać co planujemy dalej!

Najlepsze zajęcia fitness w Stęszewie - Gkw fitness & Gym

 • pierwszy trening wprowadzający dla nowych klubowiczów – uprawianie sportu
  to nie tylko doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, ale również inwestycja
  w swoje zdrowie oraz okazja do poznania ludzi, z którymi połączą Was wspólne zainteresowania. Pierwszy trening jest bardzo ważny, ponieważ znacząco wpływa na to, jak ocenicie naszą pracę i czy zechcecie nadal z nami ćwiczyć. Bardzo zależy nam na tym, byście poczuli się u nas, jak u siebie, by udzielił się Wam nasz sportowy optymizm

 

 • systematycznie zwiększamy ilość zajęć – nie byłoby to możliwe dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszych trenerów, którzy stale udoskonalają prowadzone przez siebie zajęcia sugerując się Waszymi uwagami, a także biorąc pod uwagę możliwości poszczególnych grup. Dzięki temu nie ma mowy o rutynie i nudzie.

 

 • inwestujemy w nowy sprzęt i akcesoria do ćwiczeń – taka różnorodność podnosi atrakcyjność nie tylko zajęć przeprowadzanych w grupach, ale również Waszych indywidualnych treningów. Dotychczas udało się nam kupić nie tylko małe akcesoria lecz również kolejną ławkę regulowaną, worek do boksu oraz zestaw drabinek koordynacyjnych.

 

 • darmowe konsultacje dla klubowiczów – nasi trenerzy oraz dietetyk są do Waszej dyspozycji. Macie możliwość skorzystania z ich bezpłatnych porad zarówno w kwestii planów treningowych, jak również diety, która pomoże w osiągnięciu jak najlepszych wyników;

 

 • małe grupy na zajęciach– od samego początku istnienia naszej siłowni kładziemy duży nacisk
  na to, by grupy zajęciowe liczyły maksymalnie 12 osób. Stwarza to lepsze warunki
  do ćwiczeń wszystkim uczestnikom, a prowadzący zajęcia trener może każdemu
  z Was poświęcić znacznie więcej uwagi.

 

Poznaliście już nasze zmiany, które już weszły w życie, czas poznać plan na kolejne zmiany w naszym klubie!

 

 • zajęcia poranne – dedykowane wszystkim, zarówno tym, którzy lubią dobrze zacząć dzień, jak i tym, którym obowiązki uniemożliwiają korzystanie z siłowni w innych godzinach – Podoba ci się ten pomysł? Napisz maila lub powiedz Pani w recepcji jakie zajęcia i w jakiej godzinie pasują Tobie najbardziej. Pamiętaj, że to właśnie Ty masz wpływ na to co się dzieje w naszym klubie!

 

 • nabycie kolejnych  maszyn – w tym maszyn dwufunkcyjnych ze stosem i to już niedługo. Za pomocą profesjonalnego sprzętu ze spokojem i bez trudu uda ci się wykonywać ćwiczenia siłowe. Możesz również dołożyć do swojego planu ćwiczenia izolowane, które wzniosą twój trening na wyższy poziom.

 

 • zajęcia sensoryczne dla dzieci – ten typ zajęć planujemy wprowadzić w godzinach zajęć grupowych dla dorosłych. Mamy nadzieję, że ułatwi to rodzicom podjęcie decyzji o aktywnym spędzaniu czasu i dbanie o siebie. W czasie, gdy rodzice
  będą realizować swoją sportową pasję maluchy będą rozwijać się metoda ekspresji sensorycznej, będą rozwijać koordynacje wzrokowo – ruchową,  koncentracje i wiele innych zmysłów. Dzieci będą otoczone troskliwą opieką i bardzo pożytecznie spędzą czas;

 

 • zajęcia językowe dla dzieci – zajęcia z Angielskiego, Niemieckiego czy Hiszpańskiego, to wyjątkowe zajęcia dla dzieci bo łączą w sobie naukę, dobrą zabawę i ruch. A to wszystko dzięki unikalnej i nowatorskiej, opartej na wiedzy oraz jej praktycznym zastosowaniu, metodzie ekspresji sensorycznej aktywującej wszystkie zmysły dziecka, które uczy się zapamiętywać poprzez doświadczenie i zabawę. Dzięki temu nauka języka staje się procesem naturalnym.

 

 • systematyczne dokupowanie drobnego sprzętu i akcesoriów do ćwiczeń.

 

 • wprowadzanie nowych rodzajów zajęć

 

Dziękujemy ci za zaufanie i jesteśmy otwarci na Wasze uwagi oraz propozycje dotyczące nie tylko prowadzenia zajęć,
ale również sprzętu i akcesoriów, z których chcielibyście korzystać.

 

 

 

 

GKW Fitness & Gym
Masz dodatkowe pytania?
napisz lub zadzwoń!