fbpx

RELACJA „DNI OTWARTYCH” W GKW FITNESS & GYM


W miniony weekend tzn. 13-15 września w naszym klubie odbyły się pierwsze „Dni Otwarte”. Z tej okazji każdy zainteresowany mógł całkowicie za darmo skorzystać z siłowni, zajęć, konsultacji dietetycznych, porad trenerskich, a także innych niespodzianek przygotowanych specjalnie na tę okazję. Dodatkowo każdego dnia oferowaliśmy promocyjne karnety (bez opłaty wpisowej, z darmowym treningiem personalnym).

 

Zarówno w piątek, sobotę jak i niedzielę czekały na Państwa różne atrakcje, jednak drugi dzień drzwi otwartych był dniem wyjątkowo intensywnym. Od samego rana odbywały się zajęcia, które na co dzień mogą znaleźć Państwo w grafiku naszych zajęć. Nowością jaką zaprezentowaliśmy to Fit Dzieciaki, czyli zajęcia przeznaczone dla dzieci. Co ciekawe, zajęcia okazały się strzałem w dziesiątkę, ponieważ wzbudziły ogromne zainteresowanie. Zajęcia miały charakter pokazowy, dlatego nasze instruktorki postawiły głównie na dobrą zabawę. Nie zabrakło jednak konkurencji, co wzbudziło rywalizację wśród najmłodszych oraz poruszenie wszystkich partii mięśniowych. Dzieci zostały podzielone na dwie grupy wiekowe. Zarówno młodsi jak i starsi bawili się tak samo dobrze, każdy coś znalazł dla siebie. Wszyscy uczestnicy wykonywali ćwiczenia równo, później zostali podzieleni na dwie grupy, gdzie zaczęła się walka i kibicowanie. Następnym etapem był trening ogólnorozwojowy, gdzie uczyliśmy dzieci nowych ćwiczeń, nawyków treningowych oraz „Dlaczego plecy muszą być proste”.
A to wszystko pod bacznym okiem opiekunów, którzy w cięższych chwilach wspierali, kibicowali i dawali „kopa” motywacji swoim pociechom! Po intensywnym treningu na każdego z gości czekał słodki deser od „Enjoy…the food”.

Z powodu tak ogromnego zainteresowania zajęcia dla dzieci zostały na stałe wprowadzone w codzienny grafik naszego klubu. Coraz częściej staramy się tworzyć coś nowego, a z Państwa pomocą idzie nam coraz lepiej.

 

Dziękujemy wszystkim za udział w dniach otwartych  w naszym klubie oraz zapraszamy ponownie na wspólne treningi.

GKW Fitness & Gym
Masz dodatkowe pytania?
napisz lub zadzwoń!