fbpx

Pokazowy Trening Boksu już 07.10.2019!


Dnia 7.10.2019 – Poniedziałek, zapraszamy na trening boksu w naszym klubie z Mistrzem SRI LANKI. Wejście na zajęcia FREE. Zapisz się już dziś!

Grupa 1 19-20

Grupa 2 20-21

 

Nasz trener Lalantha Karunarathne to Mistrz Sri Lanki w boksie. Certyfikowany trener AIBA (Amateur International Boxing Association). Posiadacz dyplomu Narodowego Instytutu Wiedzy o Sporcie oraz certyfikatu z zarządzania sportami olimpijskimi. 15-letnia kariera nauczycielsko – trenerska, w tym przygotowanie zawodników do zawodów (pozycje medalowe), menedżer zawodów międzynarodowych, certyfikowany wykładowca edukacji psychofizycznej na Uniwersytecie w Colombo, prywatny trener personalny. Obecnie nauczyciel w prywatnej szkole Belward.

 

Boks jest jednym z najstarszych sportów, znanym już w starożytnych Rzymie i Grecji. Ciosy bokserskie stanowią podstawowy element techniki w walce bokserskiej.  Trening bokserski ma na celu naukę prawidłowej techniki wyprowadzania ciosów, stosowania uników i bloków oraz naukę prawidłowej podstawy i poruszania się. Treningi doskonale wpływają na poprawę kondycji, szybkości, zwinności, koordynacji ruchowej, podnoszą pewność siebie i dają dużo satysfakcji.

Zapraszamy na nowatorskie treningi boksu klasycznego połączone z doskonaleniem języka angielskiego komunikacyjnego. Treningi dla panów i pań, chłopców i dziewcząt.

Na naszych zajęciach zdobędziesz następujące korzyści:

  • nauka samoobrony i klasycznego sportu
  • regulowanie wagi i kształtowanie sylwetki
  • wzmacnianie kondycji przez ćwiczenia cardio
  • doskonalenie równowagi fizyczno – mentalnej
  • wzmocnienie pewności siebie i autodyscypliny
  • zgłębienie tajników dyscypliny wschodnich mistrzów
  • ćwiczenie języka angielskiego przez emocje

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Zapisać się można w recepcji (telefon, mail, messenger) , strefę klienta lub przez aplikację mobilną. Zapraszamy do wzięcia udziału w treningu!

 

 

 

GKW Fitness & Gym
Masz dodatkowe pytania?
napisz lub zadzwoń!