fbpx

Opieka trenerska

Dopiero zaczynasz przygodę z siłownią? Czy może od pewnego czasu pracujesz już nad swoją sylwetką? Bez względu na odpowiedź każdy moment, by skorzystać z pomocy trenera personalnego jest odpowiedni.

Treningi Personalne

1 trening personalny
Chodziłeś już kiedyś na siłownię, ale nie widziałeś efektów i zrezygnowałeś? Albo odpuściłeś, bo znajomy też zrezygnował? Z trenerem słomiany zapał Ci nie grozi!
4 treningów personalnych
Trening personalny dopasowany jest w zależności od potrzeb ćwiczących, bo najważniejszy jest cel, który Ty sam chcesz osiągnąć.
8 treningów personalnych
Trening indywidualny jest dla każdego – jeśli chcesz wrócić do formy po ciąży, masz problemy zdrowotne lub dużą nadwagę, brakuje Ci motywacji, chcesz wreszcie zrobić coś dla siebie wybierz tę formę zajęć.
12 treningów personalnych
Szeroki wachlarz pakietów daje Ci możliwość wybrać pakiet dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Masz pytania? Zadzwoń na recepcję lub odwiedź nas bezpośrednio na siłowni !

Dietetyk

Każdy organizm inaczej reaguje na wysiłek fizyczny, dlatego tak ważne jest, by pracując 
nad swoją sylwetką nie zapominać o właściwym odżywianiu. To właśnie odpowiednio zbilansowana dieta i właściwie dobrane do Twoich możliwości ćwiczenia fizyczne pomogą spełnić Twoje marzenia o pięknej sylwetce.

Konsultacje

Konsultacja
Analiza składu ciała, ocena aktualnego odżywienia, odpowiedzi na nurtujące pytania
Jadłospis 7dni
Indywidualny jadłospis dostosowany do Twoich celów.

Treningi Bokserskie

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności bokserskie na najwyższy poziom? Zacznij trenować z Mistrzem Sri Lanki i osiągnij poziom mistrzowski.

Trening 1-2 osoby
Trening indiwidulany lub w parach, to trening dostosowany do twoich potrzeb i zainteresowań.
Trening 3 osoby
Trening boksu w małych grupach to nie tylko dobra zabawa ale również trening szyty na miarę.
Trening 4 osoby
Spedzaj czas z znajomymi podczas treningu boksu w małej grupie.
GKW Fitness & Gym
Masz dodatkowe pytania?
napisz lub zadzwoń!