fbpx

Poznaj nasz zespół

Krystian
CEO
Krystian
CEO

Nazywam się Krystian Gatniejewski. Prywatnie i zawodowo jestem zakochany w sporcie. Fascynacja aktywnością fizyczną zaowocowała tym, że osiągnąłem poziom dobry lub bardzo dobry w kilku dziedzinach sportu, np. w tańcu towarzyskim, jeździe konnej, trójboju siłowym, a także w piłce nożnej.Sport traktuję jako sposób na życie, a nie wyłącznie jako rozrywkę,
dlatego postanowiłem rozwijać się w tym kierunku i zakończyłem studia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku Dietetyka. Od kilku lat jestem trenerem personalnym – specjalizuję się w kształtowaniu sylwetki, przygotowaniu motorycznym oraz poprawie siły ogólnej. Trenującym ze mną osobom pomagam również jako dietetyk.

Paulina
Manager klubu
Paulina
Manager klubu

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu o specjalizacji Menadżera Turystyki i Rekreacji oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego o specjalizacji Animacja kultury, kierunku pedagogicznego. Od dziecka zakochana w sporcie, osiągając liczne sukcesy w bieganiu, następnie mocno zaangażowana w taniec - towarzyski, nowoczesny, teatr tańca oraz pole dance. Krótko mówiąc: nieważne jaki styl, ważny jest sam ruch. Po licznych wojażach po całym świecie zaangażowała się mocno w sporty siłowe i szybko stała się pasjonatką siłowni - zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. W trakcie ostatniego roku studiów magisterskich zaczęła pracę na stanowisku managera klubu fitness, co trwa po dziś dzień. Jest uzależniona od rozwoju osobistego i nieustannego poszerzania kompetencji własnych oraz ludzi, z którymi współpracuje.

Tobiasz
Obsługa klienta
Tobiasz
Obsługa klienta

Cześć, mam na imię Tobiasz. Na co dzień studiuję dietetykę kliniczną na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, ale oprócz tego możecie złapać mnie także na recepcji naszego klubu. Sport zagościł w moim życiu niedawno, ale z każdym kolejnym dniem jest go coraz więcej. Jaki jestem? Jestem młodym, pozytywnie nastawionym do życia chłopakiem i służę pomocą w każdej kwestii. Staram się dążyć do wyznaczonego celu oraz realizować swoje pasje. Interesuję się zdrowym stylem życia oraz prawidłowym odżywianiem.

Weronika
Obsługa klienta
Weronika
Obsługa klienta

Hej mam na imię Weronika! Na chwile obecną uczęszczam do 4 technikum na profil logistyka. Na co dzień możecie mnie spotkać na recepcji klubu GKW.
W wolnej chwili lubię spotykać się z przyjaciółmi oraz gotować. Od niedawna zaczęłam uczęszczać na siłownie, bardzo się wkręciłam w sport! Jestem osobą ambitną, rozrywkową oraz pozytywną. Masz jakiś problem? Pytaj śmiało na recepcji naszego klubu!

Dominika
Obsługa recepcji
Dominika
Obsługa recepcji

Hej! Jestem Dominika, mam 21lat. Od dziecka jestem związana ze sportem a dokładnie z pływaniem. Trenowałam pływanie wyczynowo przez 12 lat. Zdobywałam osiągnięcia na Mistrzostwach Polski czy za granicą. Lubię się rozwijać, jestem ambitna i uśmiechnięta. Do zobaczenia na recepcji w klubie.

Magda
Trener Personalny/Obsługa recepcji
Magda
Trener Personalny/Obsługa recepcji

Hej! Nazywam się Magdalena Świerczyńska. Z natury jestem osobą ambitną, która uwielbia chłonąć wiedzę i się rozwijać , kocham też się uśmiechać, wiec ze mną ponuro nie będzie! Ze sportem jestem związana od.. zawsze! Mam doświadczenie w treningach gier zespołowych, treningach funkcjonalnych, mobility oraz siłowych jak i kształtowaniu sylwetki. Sport jest dla mnie poprostu sposobem na życie. Prywatnie przygotowuje się do zawodów bikini fitness, co wiąże się z wielką dyscypliną i samozaparciem. Interesuje się także dietetyką sportową oraz kliniczną. W swojej karierze ukończyłam szkolenia w specjalizacji programowania treningowego, kształtowania sylwetki oraz dietetyki sportowej. Nie zamierzam jednak na tym zaprzestać! Chciałabym Was zarażać swoją pasją jak i uśmiechem!

Mikołaj
Trener personalny/Instruktor
Mikołaj
Trener personalny/Instruktor

Nazywam się Mikołaj Lewandowski jest pozytywną i szaloną osobą, a zawodowo jestem Trenerem Personalnym i sport to całe moje życie. Sport skradł moje serce, a ja odnalazłem przez to drogę którą podążam. Uważam, że w dzisiejszym świecie coraz większą popularność zyskuje trening medyczny, który naprawia nasze ciało i naszą sylwetkę. Zajmuję się kształtowaniem sylwetki, jednak uważam, że praca nad motoryką, kondycją i siłą jest ważniejsza niż tylko wyglądanie na silnego i groźnego, czy zdrowego, ale do tego trzeba być zdrowym w wewnątrz. Dobry trening to nie taki który boli, a pojęcie “NO PAIN NO GAIN” jest nieprawdziwe, a ze mną przekonasz się, że trening to coś więcej niż wysiłek.

Aleksandra
Instruktor fitness / Trener Personalny
Aleksandra
Instruktor fitness / Trener Personalny

Pomysł na zostanie instruktorem fitness powstał z połączenia moich dwóch nierozłącznych pasji - muzyki i ruchu. Krok po kroku, szkolenie po szkoleniu, udało mi się przemienić swoją pasję w pracę, idąc za wskazówką Konfucjusza: "Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu." I tak właśnie od paru dobrych lat dzielę się swoją energią i zarażam miłością do aktywności fizycznej prowadząc różne zajęcia grupowe - od choreografii, poprzez wzmacnianie i zajęcia sprzętowe, aż po trening funkcjonalny z obciążeniem własnego ciała. Moim celem jest sprawić, aby trening przestał być dla Ciebie przykrym obowiązkiem, a stał się przyjemnym nawykiem, do którego nie musisz się zmuszać. Pragnę pokazać Ci, że aktywność fizyczna wpływa nie tylko na ciało, ale przede wszystkim na samopoczucie we własnym ciele oraz jakość życia. Zapraszam na wspólne treningi.

Marcin
Trener personalny
Marcin
Trener personalny

Nazywam się Marcin Mikołajczak od kiedy pamiętam sport był moją pasją. Pochodzę z USA i tam odbyłem całą edukację, także w fitness i dietetyce. Od najmłodszych lat grałem w drużynie hokejowej, a później na poważnie zainteresowałem się treningiem siłowym. Jestem osobą bardzo pozytywną, lubię ludzi i bardzo szybko nawiązuję kontakt. Ze mną treningi nigdy nie są nudne, dlatego w przyjemny sposób pomogę Ci zrealizować zamierzony cel. Uważam iż dieta i ćwiczenia zawsze powinny iść w parze, aby osiągnąć najlepsze efekty, nie tylko wizualne, ale także zdrowotne. W swojej codziennej pracy odpowiadam za ustalanie indywidualnych treningów dla ludzi z różnymi potrzebami. Interesuje mnie także odnowa biologiczna i zasady regeneracji po treningu. Trening na siłowni powinien być przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Marcin
Trener boksu
Marcin
Trener boksu

Nazywam się Marcin Krysztofiak. Mam 40 lat. Od 25 lat zajmuję się sportami walki. Stoczyłem 10 walk zawodowych z bilansem 8-2. W moim rekordzie jest takie nazwisko jak Jan Blachowicz (Mistrz UFC), z którym wygrałem. Jestem również multi-medalistą Zawodów ADCC. Zapraszam wszystkich, którzy chcą od podstaw poznać sztuki walki. Gwarantuję przyjazną i swobodną atmosferę na treningu, pełne skupienie na kliencie, realizowanie celów i progres z treningu na trening. Dodatkowo posiadam doświadczenie oraz wiedzę w zakresie żywienia.

Lalantha
Instruktor Boksu / Trener Personalny
Lalantha
Instruktor Boksu / Trener Personalny

Mistrz Sri Lanki w boksie.
Certyfikowany trener AIBA (Amateur International Boxing Association).
Posiadacz dyplomu Narodowego Instytutu Wiedzy o Sporcie oraz
Certyfikatu z zarządzania sportami olimpijskimi.
15-letnia kariera nauczycielsko - trenerska, w tym przygotowanie zawodników do zawodów (pozycje medalowe), menedżer zawodów międzynarodowych, certyfikowany wykładowca edukacji psychofizycznej na Uniwersytecie w Colombo, prywatny trener personalny.
Obecnie nauczyciel w prywatnej szkole Belward.

Anna
Instruktor fitness
Anna
Instruktor fitness

Nazywam się Anna Tyrakowska. Jestem absolwentką AWF w Poznaniu, trenerem personalnym, instruktorką fitness i nordic walking. Specjalizuję się w treningach zdrowotnych, polepszających kondycję kręgosłupa, wzmacniających, poprawiających samopoczucie. Ruch to najlepsza metoda na oderwanie się od problemów.Posiadam liczne kursy i certyfikaty. Uczestniczę w warsztatach i konwencjach fitness.Prowadzę zajęcia takie jak zdrowy kręgosłup, pilates, gimnastyka dla 50 +, dla osób puszystych, joga i nordic walking.Na treningach zapewniam pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do podopiecznych. Największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie i uśmiech uczestników zajęć.

GKW Fitness & Gym
Masz dodatkowe pytania?
napisz lub zadzwoń!