fbpx

Poznaj nasz zespół

Krystian
CEO
Krystian
CEO

Nazywam się Krystian Gatniejewski. Prywatnie i zawodowo jestem zakochany w sporcie. Fascynacja aktywnością fizyczną zaowocowała tym, że osiągnąłem poziom dobry lub bardzo dobry w kilku dziedzinach sportu, np. w tańcu towarzyskim, jeździe konnej, trójboju siłowym, a także w piłce nożnej.Sport traktuję jako sposób na życie, a nie wyłącznie jako rozrywkę,
dlatego postanowiłem rozwijać się w tym kierunku i zakończyłem studia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku Dietetyka. Od kilku lat jestem trenerem personalnym – specjalizuję się w kształtowaniu sylwetki, przygotowaniu motorycznym oraz poprawie siły ogólnej. Trenującym ze mną osobom pomagam również jako dietetyk.

Paulina
Manager klubu
Paulina
Manager klubu

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu o specjalizacji Menadżera Turystyki i Rekreacji oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego o specjalizacji Animacja kultury, kierunku pedagogicznego. Od dziecka zakochana w sporcie, osiągając liczne sukcesy w bieganiu, następnie mocno zaangażowana w taniec - towarzyski, nowoczesny, teatr tańca oraz pole dance. Krótko mówiąc: nieważne jaki styl, ważny jest sam ruch. Po licznych wojażach po całym świecie zaangażowała się mocno w sporty siłowe i szybko stała się pasjonatką siłowni - zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. W trakcie ostatniego roku studiów magisterskich zaczęła pracę na stanowisku managera klubu fitness, co trwa po dziś dzień. Jest uzależniona od rozwoju osobistego i nieustannego poszerzania kompetencji własnych oraz ludzi, z którymi współpracuje.

Weronika
Obsługa klienta
Weronika
Obsługa klienta

Hej mam na imię Weronika! Na chwile obecną uczęszczam do 4 technikum na profil logistyka. Na co dzień możecie mnie spotkać na recepcji klubu GKW.
W wolnej chwili lubię spotykać się z przyjaciółmi oraz gotować. Od niedawna zaczęłam uczęszczać na siłownie, bardzo się wkręciłam w sport! Jestem osobą ambitną, rozrywkową oraz pozytywną. Masz jakiś problem? Pytaj śmiało na recepcji naszego klubu!

Tobiasz
Obsługa klienta
Tobiasz
Obsługa klienta

Cześć, mam na imię Tobiasz. Na co dzień studiuję dietetykę kliniczną na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, ale oprócz tego możecie złapać mnie także na recepcji naszego klubu. Sport zagościł w moim życiu niedawno, ale z każdym kolejnym dniem jest go coraz więcej. Jaki jestem? Jestem młodym, pozytywnie nastawionym do życia chłopakiem i służę pomocą w każdej kwestii. Staram się dążyć do wyznaczonego celu oraz realizować swoje pasje. Interesuję się zdrowym stylem życia oraz prawidłowym odżywianiem.

Dominika
Obsługa recepcji
Dominika
Obsługa recepcji

Hej! Jestem Dominika, mam 21lat. Od dziecka jestem związana ze sportem a dokładnie z pływaniem. Trenowałam pływanie wyczynowo przez 12 lat. Zdobywałam osiągnięcia na Mistrzostwach Polski czy za granicą. Lubię się rozwijać, jestem ambitna i uśmiechnięta. Do zobaczenia na recepcji w klubie.

Magda
Trener Personalny/Obsługa recepcji
Magda
Trener Personalny/Obsługa recepcji

Hej! Nazywam się Magdalena Świerczyńska. Z natury jestem osobą ambitną, która uwielbia chłonąć wiedzę i się rozwijać , kocham też się uśmiechać, wiec ze mną ponuro nie będzie! Ze sportem jestem związana od.. zawsze! Mam doświadczenie w treningach gier zespołowych, treningach funkcjonalnych, mobility oraz siłowych jak i kształtowaniu sylwetki. Sport jest dla mnie poprostu sposobem na życie. Prywatnie przygotowuje się do zawodów bikini fitness, co wiąże się z wielką dyscypliną i samozaparciem. Interesuje się także dietetyką sportową oraz kliniczną. W swojej karierze ukończyłam szkolenia w specjalizacji programowania treningowego, kształtowania sylwetki oraz dietetyki sportowej. Nie zamierzam jednak na tym zaprzestać! Chciałabym Was zarażać swoją pasją jak i uśmiechem!

Mikołaj
Trener personalny/Instruktor
Mikołaj
Trener personalny/Instruktor

Nazywam się Mikołaj Lewandowski jest pozytywną i szaloną osobą, a zawodowo jestem Trenerem Personalnym i sport to całe moje życie. Sport skradł moje serce, a ja odnalazłem przez to drogę którą podążam. Uważam, że w dzisiejszym świecie coraz większą popularność zyskuje trening medyczny, który naprawia nasze ciało i naszą sylwetkę. Zajmuję się kształtowaniem sylwetki, jednak uważam, że praca nad motoryką, kondycją i siłą jest ważniejsza niż tylko wyglądanie na silnego i groźnego, czy zdrowego, ale do tego trzeba być zdrowym w wewnątrz. Dobry trening to nie taki który boli, a pojęcie “NO PAIN NO GAIN” jest nieprawdziwe, a ze mną przekonasz się, że trening to coś więcej niż wysiłek.

Aleksandra
Instruktor fitness / Trener Personalny
Aleksandra
Instruktor fitness / Trener Personalny

Pomysł na zostanie instruktorem fitness powstał z połączenia moich dwóch nierozłącznych pasji - muzyki i ruchu. Krok po kroku, szkolenie po szkoleniu, udało mi się przemienić swoją pasję w pracę, idąc za wskazówką Konfucjusza: "Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu." I tak właśnie od paru dobrych lat dzielę się swoją energią i zarażam miłością do aktywności fizycznej prowadząc różne zajęcia grupowe - od choreografii, poprzez wzmacnianie i zajęcia sprzętowe, aż po trening funkcjonalny z obciążeniem własnego ciała. Moim celem jest sprawić, aby trening przestał być dla Ciebie przykrym obowiązkiem, a stał się przyjemnym nawykiem, do którego nie musisz się zmuszać. Pragnę pokazać Ci, że aktywność fizyczna wpływa nie tylko na ciało, ale przede wszystkim na samopoczucie we własnym ciele oraz jakość życia. Zapraszam na wspólne treningi.

Lalantha
Instruktor Boksu / Trener Personalny
Lalantha
Instruktor Boksu / Trener Personalny

Mistrz Sri Lanki w boksie.
Certyfikowany trener AIBA (Amateur International Boxing Association).
Posiadacz dyplomu Narodowego Instytutu Wiedzy o Sporcie oraz
Certyfikatu z zarządzania sportami olimpijskimi.
15-letnia kariera nauczycielsko - trenerska, w tym przygotowanie zawodników do zawodów (pozycje medalowe), menedżer zawodów międzynarodowych, certyfikowany wykładowca edukacji psychofizycznej na Uniwersytecie w Colombo, prywatny trener personalny.
Obecnie nauczyciel w prywatnej szkole Belward.

Kryspina
Instruktor fitness
Kryspina
Instruktor fitness

Hej, jestem Kryspina...
Studiuję psychodietetykę, pomagam ludziom wspierając ich w utrzymaniu zdrowych nawyków żywieniowych.
Jestem ambitną, radosną i kreatywną dziewczyną.
Trenuje na siłowni rekreacyjnie od ponad 7 lat. W związku z potrzebą samorealizacji oraz rozwoju od dwóch lat jestem trenerem personalnym, by posiadaną wiedzę móc prawidłowo wdrażać w celu zintensyfikowania funkcjonalności organizmu, wydolności mięśni swoich jak i innych osób uprawiających sport.
Przez wiele lat bardzo dużo biegałam, teraz trenuje również akrobatykę powietrzną/pole sport, cały czas poszerzając swój zakres umiejętności oraz sprawności ruchowej.
Dodatkowo skupiam się na wzmacnianiu ludzkiego ciała, jego mobilizacji podczas jogi i stretchingu.

Anna
Instruktor fitness
Anna
Instruktor fitness

Nazywam się Anna Tyrakowska. Jestem absolwentką AWF w Poznaniu, trenerem personalnym, instruktorką fitness i nordic walking. Specjalizuję się w treningach zdrowotnych, polepszających kondycję kręgosłupa, wzmacniających, poprawiających samopoczucie. Ruch to najlepsza metoda na oderwanie się od problemów.Posiadam liczne kursy i certyfikaty. Uczestniczę w warsztatach i konwencjach fitness.Prowadzę zajęcia takie jak zdrowy kręgosłup, pilates, gimnastyka dla 50 +, dla osób puszystych, joga i nordic walking.Na treningach zapewniam pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do podopiecznych. Największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie i uśmiech uczestników zajęć.

Anita
Trener Personalny
Anita
Trener Personalny

Jestem Anita, mam 21 lat. Uwielbiam sport a z aktywnością fizyczną jestem związana od dziecka. Liczne udziały w zawodach i biegach charytatywnych zaraziły mnie miłością do sportu.
Na siłowni ćwiczę ponad 3 lata, głównie wolne ciężary, cardio, fitness.Zdecydowanie mogę powiedzieć, że to jest moje miejsce, moja pasja, mój czas.Staram się dążyć do celów, które sobie stawiam. Pozytywnie motywuje do wysiłku, który przynosi zamierzone efekty. Chciałabym żebyście znaleźli we mnie opiekuna godnego zaufania.
Jeśli chcesz zobaczyć jak emanuje ze mnie pozytywna energia, zapraszam do mnie na konsultację oraz zajęcia!

GKW Fitness & Gym
Masz dodatkowe pytania?
napisz lub zadzwoń!