fbpx
Kosmetyki firmy Sportlab możliwe do zakupienia w GKW fitness & Gym

Kosmetyki SportLab w naszym klubie!


W naszym klubie fitness pojawiły się ostatnio nowe kosmetyki sportowe SportLab Professional, chcemy wam je przybliżyć i zapraszamy do wystosowania ich w naszej siłowni!

 

 

Kosmetyki sportowe SportLab Professional to naturalne produkty stworzone z roślinnych składników. Są przeznaczone dla wszystkich tych, którzy oddają się aktywności sportowej – wyczynowców, ale również zwyczajnych użytkowników. Formuły powstałe z dbałością o każdy detal, zachwycają skutecznością i wygodą stosowania. Powstały one przy współpracy masażystów i fizjoterapeutów sportowych, specjalizujących się w sporcie profesjonalnym – zawodowym i amatorskim. Naszym kosmetykom zaufała między innymi Wioślarska Czwórka Podwójna Kobiet, która stała się ambasadorem marki.

Oferta obejmuje produkty do stosowania przed, w trakcie i po treningu, które poprawią Twoje wyniki i sprawią niezwykłą przyjemność podczas aplikacji. To zaawansowane technologicznie kremy dla sportowców profesjonalnych i amatorów, które wykorzystują zarówno sprawdzone, jak i innowacyjne połączenia składników. Całkowicie naturalne pochodzenie sprawia, że są to kosmetyki skuteczne, bezpieczne i etyczne.

Składniki zawarte w naszych produktach są w 100% pochodzenia naturalnego. To m.in. masło shea, arnika, lanolina, pantenol, ekstrakt z Aframonu madagarskiego, jak również kompleksy witaminowe, olejki roślinne i specjalne, opracowane przez współpracujące z nasza firmą laboratorium receptury. Czynią one z kosmetyków sportowych SportLab Professional wyjątkowo skuteczne i szybkie w działaniu antidotum na skutki uboczne aktywności fizycznej, a przez regularne stosowanie dają możliwość zabezpieczenia się przed nimi.

Dlaczego Kosmetyki SportLab?

Marka SportLab Professional w swojej działalności kieruje się przede wszystkim zadowoleniem odbiorców oraz wysokimi standardami etycznymi. Po przeprowadzeniu badania rynku w zakresie dostępności wysokiej jakości produktów kosmetycznych przeznaczonych dla wyczynowych sportowców oraz amatorów zdecydowaliśmy się wyprodukować swoją linię kosmetyków o wzmocnionym działaniu. Naszym celem jest stworzenie konkurencji dla rynku dla istniejących już produktów poprzez wysoką jakość i atrakcyjne ceny wyrobów. Kosmetyki SportLab Professional znajdują coraz szersze uznanie wśród osób , którym nieobca jest intensywna aktywność fizyczna.

 

Zapraszamy raz jeszcze do testowania produktów SportLab na naszej siłowni oraz ich zakupu w promocyjnej cenie!

GKW Fitness & Gym
Masz dodatkowe pytania?
napisz lub zadzwoń!