fbpx

Klub działa bez zmian!


Nasz klub działa zgodnie z rozporządzeniem z dnia 16.10.2020. Godziny pracy klub się nie zmieniają, natomiast zaostrzamy reżim sanitarny na terenie klubu.

Zajęcia grupowe

Zorganizowane zajęcia sportowe (zajęcia grupowe) trwają 45 minut w celu niespotykania się grup. Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem przed i po każdych zajęciach nastąpi dezynfekcja wszystkich urządzeń i powierzchni.
Pamiętajcie, również o zakładaniu maseczek wchodząc na obiekt! U każdego trenera prowadzącego ww. zajęcia może trenować ograniczona liczba osób. Liczba dostępnych miejsc na zajęciach zostanie zmniejszona, w celu zachowania większych odległości podczas zajęć.  

Siłownia

Z siłowni mogą korzystać zawodnicy przygotowujący się do zawodów, m.in. do Pierwszego pucharu GKW Fitness & Gym (więcej info tutaj). Zapisy do zawodów w recepcji klubu, a do zawodów przystąpić może każda osoba zainteresowana. 

Pozostałe informację

Na wszystkie zorganizowane zajęcia sportowe odbywające się w klubie GKW Fitness & Gym obowiązują zapisy poprzez stronę WWW, telefonicznie lub w recepcji klubu (tak jak zawsze:).
Na wszystkich strefach prosimy o bezwzględne korzystanie z własnych ręczników oraz zachowanie dystansu społecznego.
Osoby, które odczuwają strach mają możliwość zawieszenia swojego członkostwa o czym prosimy poinformować nas do jutra do godziny 14:00
Pamiętaj sport to zdrowie i odporność!

Jeśli nie musisz zawieszać karnetu nie rób tego, wesprzyj Swój klub. 

Do zobaczenia 
Więcej info w recepcji klubu zadzwoń od nas! 
GKW Fitness & Gym
Masz dodatkowe pytania?
napisz lub zadzwoń!