fbpx

Poznaj nasz zespół

Krystian
Trener personalny / Dietetyk
Krystian
Trener personalny / Dietetyk

Nazywam się Krystian Gatniejewski. Prywatnie i zawodowo jestem zakochany w sporcie. Fascynacja aktywnością fizyczną zaowocowała tym, że osiągnąłem poziom dobry lub bardzo dobry w kilku dziedzinach sportu, np. w tańcu towarzyskim, jeździe konnej, trójboju siłowym, a także w piłce nożnej.Sport traktuję jako sposób na życie, a nie wyłącznie jako rozrywkę,
dlatego postanowiłem rozwijać się w tym kierunku i rozpocząłem studia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku Dietetyka. Od kilku lat jestem trenerem personalnym – specjalizuję się w kształtowaniu sylwetki, przygotowaniu motorycznym oraz poprawie siły ogólnej. Trenującym ze mną osobom pomagam również jako dietetyk.

Martyna
Obsługa klienta
Martyna
Obsługa klienta

Hej! Mam na imię Martyna i miło mi Cię powitać w klubie GKW fitness & gym. Jestem młodą, pozytywną i wiecznie uśmiechniętą osobą. Poza tym zarażam optymizmem oraz pozytywną energią. Od dłuższego czasu interesuję się sportem oraz zdrowym odżywianiem. Grałam w siatkówkę, a także brałam udział w licznych zawodach sportowych. Trenowałam rownież sztuki walki oraz taniec. W wolnym czasie uwielbiam założyć wygodne buty i pójść pobiegać. Do moich obowiązków w klubie należą: prezentacja klubu, przedstawienie oferty klubu, sprzedaż karnetów, obsługa klienta oraz korespondencji mailowej, a co najważniejsze zadbanie aby każdy klient czuł się u nas swobodnie.

Anna
Instruktor fitness
Anna
Instruktor fitness

Nazywam się Anna Tyrakowska. Jestem absolwentką AWF w Poznaniu, trenerem personalnym, instruktorką fitness i nordic walking. Specjalizuję się w treningach zdrowotnych, polepszających kondycję kręgosłupa, wzmacniających, poprawiających samopoczucie. Ruch to najlepsza metoda na oderwanie się od problemów.Posiadam liczne kursy i certyfikaty. Uczestniczę w warsztatach i konwencjach fitness.Prowadzę zajęcia takie jak zdrowy kręgosłup, pilates, gimnastyka dla 50 +, dla osób puszystych, joga i nordic walking.Na treningach zapewniam pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do podopiecznych. Największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie i uśmiech uczestników zajęć.

Anita
Trener Personalny / Instruktor fitness
Anita
Trener Personalny / Instruktor fitness

Jestem Anita, mam 21 lat. Uwielbiam sport a z aktywnością fizyczną jestem związana od dziecka. Liczne udziały w zawodach i biegach charytatywnych zaraziły mnie miłością do sportu.
Na siłowni ćwiczę ponad 3 lata, głównie wolne ciężary, cardio, fitness.Zdecydowanie mogę powiedzieć, że to jest moje miejsce, moja pasja, mój czas.Staram się dążyć do celów, które sobie stawiam. Pozytywnie motywuje do wysiłku, który przynosi zamierzone efekty. Chciałabym żebyście znaleźli we mnie opiekuna godnego zaufania.
Jeśli chcesz zobaczyć jak emanuje ze mnie pozytywna energia, zapraszam do mnie na konsultację oraz zajęcia!

Aleksandra
Instruktor fitness
Aleksandra
Instruktor fitness

Pomysł na zostanie instruktorem fitness powstał z połączenia moich dwóch nierozłącznych pasji - muzyki i ruchu. Krok po kroku, szkolenie po szkoleniu, udało mi się przemienić swoją pasję w pracę, idąc za wskazówką Konfucjusza: "Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu." I tak właśnie od paru dobrych lat dzielę się swoją energią i zarażam miłością do aktywności fizycznej prowadząc różne zajęcia grupowe - od choreografii, poprzez wzmacnianie i zajęcia sprzętowe, aż po trening funkcjonalny z obciążeniem własnego ciała. Moim celem jest sprawić, aby trening przestał być dla Ciebie przykrym obowiązkiem, a stał się przyjemnym nawykiem, do którego nie musisz się zmuszać. Pragnę pokazać Ci, że aktywność fizyczna wpływa nie tylko na ciało, ale przede wszystkim na samopoczucie we własnym ciele oraz jakość życia. Zapraszam na wspólne treningi.

Maksym
Trener Personalny / Instruktor fitness
Maksym
Trener Personalny / Instruktor fitness

Istnieją tysiące sposobów na osiągnięcie doskonałej formy. Każdy ma nieco inne wyobrażenie o tym, jak ma wyglądać jego wymarzone ciało. Tylko jedno jest pewne, wszyscy chcemy być zdrowi jak najdłużej się da.
Dieta i ruch. Każdy to wie, ale nie każdy może z ręką na sercu powiedzieć, że jest zadowolony z tego w jakiej jest formie. Mimo wiedzy i świadomości zawsze możemy coś przeoczyć, albo może nam się po prostu nie chcieć.
Moim zadaniem, jako trenera personalnego, jest wskazać co masz zrobić i jak, żeby nie tracąc cennego czasu zbudować swoją formę, siłę, masę, rzeźbę, pośladki czy cokolwiek innego, co przeszkadza Ci, aby czuć się dobrze we własnym ciele.
A motywacja? Wystarczy, że zaczniemy i możesz mi wierzyć, że radość z samego treningu naładuje Cię energią do wprowadzania zmian.
Możesz liczyć na moje wsparcie. Maksym Koman

Lalantha
Instruktor Boksu / Trener Personalny
Lalantha
Instruktor Boksu / Trener Personalny

Mistrz Sri Lanki w boksie.
Certyfikowany trener AIBA (Amateur International Boxing Association).
Posiadacz dyplomu Narodowego Instytutu Wiedzy o Sporcie oraz
Certyfikatu z zarządzania sportami olimpijskimi.
15-letnia kariera nauczycielsko - trenerska, w tym przygotowanie zawodników do zawodów (pozycje medalowe), menedżer zawodów międzynarodowych, certyfikowany wykładowca edukacji psychofizycznej na Uniwersytecie w Colombo, prywatny trener personalny.
Obecnie nauczyciel w prywatnej szkole Belward.

GKW Fitness & Gym